LR Üyeliği İle Para Kazan

Sizde LR ailesine yer alarak para kazanmak istemez misiniz?

PARA KAZANMA 23.02.2020, 20:52
24
LR Üyeliği İle Para Kazan

1985 yılında Almanya'da kurulan LR Türkiye dahil 30 ülkede daha hizmet vermektedir. Avrupa'da doğrudan satış yapan şirketler arasında en çok ciro elde eden LR Türkiye pazarında da hızla büyümeye devam ediyor.

LR'ın en büyük özelliklerinden bir tanesi de ürünlerinde hayvan testleri yapılmamasıdır. Ayrıca LR, ürünleri için DERMATEST®, SGS INSTITUT FRESENIUS, IASC gibi bağımsız kuruluşlardan kalite onayı veya sertifika alır.

Gönül rahatlığı ile kullanacağınız LR Ürünleri sayesinde sağlıklı bir yaşama adım atabilir, ailenize ve sevdiklerinize kullandırabilirsiniz.Kazandıran LR Üyeliği ile çalışıp azmettiğiniz zaman kısa süre içerisinde mükemmel geri dönüşler alabilirsiniz. Lr Üyesi olduğunuz zaman ürünleri %40 gibi büyük bir karla satarak büyük kazançlar da elde edersiniz. LR'da önemli nokta üyelik yaptıktan sonra kendi ekibinizi kurmak ve altınıza sürekli yeni temsilciler ilave etmektir. Bu şekilde büyüyen sistem sayesinde, üyelerinizin satışlarından da primler elde edeceksiniz.

LR Ürünleri, cilt bakımı, makyaj, gıda takviyesi ve parfüm içeriklerinden oluşur. Ürünlerinin içeriklerinin büyük kısmı Aloe Vera içerir.

Aylık satış kotası olmadığı için sıfır risk ile Aloe Vera Ürünlerini satmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)