Extra Para Kazanma Fikirleri

Sizde extra para kazanmak istemez misiniz? İşte bu yazımız tam sizlik.

PARA KAZANMA 19.02.2020, 23:29
23
Extra Para Kazanma Fikirleri

Extra Para Kazanma Fikirleri 

1. Adsense Hesabına Sahip Olma

Adsense, Google’ın yayıncıların hizmetine sunduğu gelişmiş bir internet reklam servisidir. Bunun için bir internet sitesi veya Youtube kanalına ihtiyacınız var. Adsense’in verdiği reklamlarla kurallara uyduğunuz takdirde çok para kazanabilirsiniz.

2. Kullanmadığınız Eşyalarınızı Satmak

E-ticaret siteleri ve mobil uygulamalar yaygınlaştı. Kullanmadığınız ürünlerinizi makul bir fiyata buralardan satabilirsiniz. İnternetten para kazanmak için gösterilen en güvenilir yollardan birisi budur.

3. Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing)

Satış ortaklığı, internetten para kazanmak denilince akla ilk gelen işlerden birisidir. Bunun için satış ortaklığı ağlarından birisine üye olacaksınız. Bu ağ üzerinden satış ortağı olacağınız ürünü seçip reklamını yayınlayacaksınız.

4. Anket Doldurmak

Araştırma çağında yaşadığımız bir gerçek. Temel araştırma yöntemlerinden birisi olan anket, para kazanmak isteyenler için bir ekmek kapısı. Bunu için saygın bir anket şirketine üye olmanız yeterli. Size gönderilen anketleri cevaplayarak para kazanabilirsiniz.

5. Youtube’dan Para Kazanmak

Özgün içerik üretebiliyorsanız Youtube para kazanmak için güzel bir ortam olarak karşımıza çıkıyor. Bir Youtube partner şirketiyle anlaşma yapmanız gerekiyor. Her bin izlenmeye 1 dolar kazanabilirsiniz.

6. Blog Yazarı Olmak

İlk başta zor gibi gözükse de araştırmacı ruha sahipseniz zamanla rutin bir iş gibi yapacaksınız. Evden para kazanmak için en iyi bireysel girişim olarak gösterilen blog yazarlığı iyi bir başlangıç olabilir. Sitenize aldığınız reklamlarla köşeyi dönebilirsiniz.

7. Makale Yazarı Olmak

Çağımızın problemleri arasında yer alan, özgünlük sorunu böyle bir sektörü doğurdu. Kolay para kazanmak için gösterilen yollardan birisi. Saygın bir yazarlık sitesine üye olarak, kısa zamanda çok para kazanabilirsiniz. Bu işte deneyiminiz arttıkça kazandığınız para da artacaktır.

8. Katalogla Satış Yapmak

Hedef kitleyle bağı olanların kolayca yapabileceği bir iş. Yapmanız gereken bu satış politikasını benimsemiş bir firmaya üye olmak. Firma, temsilcisi için ayrı, müşterisi için ayrı fiyat belirliyor. Aradaki fark size kalıyor.

Yorumlar (0)