10 Basit İş İle Haftada 150 Lira Kazanma

Haftada ekstra 150 lira kazanmak istemez misiniz? İşte size 10 basit öneri.

PARA KAZANMA 17.02.2020, 21:02
20
10 Basit İş İle Haftada 150 Lira Kazanma

Haftada Ekstra 150 Lira Kazanmanızı Sağlayacak 10 Basit Öneri

  1. Eski Eşyalarınızı Değerlendirin

Halihazırda birçok e-ticaret sitesi ve mobil uygulaması mevcut. Kullanmadığınız eski eşyalarınızı bu siteler üzerinden satabilirsiniz.

  1. Direksiyon Dersi Vermek

Birçoğumuz ehliyet almıştır ve bir sürücü kursundan direksiyon dersi almıştır. Bunu yanı sıra trafik kurallarına hakimseniz ve deneyimli şoförseniz bu yolla haftada ekstra 150 lira kazanma şansınız var.

  1. Araba Kiralamak

Eğer bir arabaya sahipseniz, arabanızı kiralayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için internet siteleri ve mobil uygulamalar mevcut.

  1. Özel Ders Vermek

Üniversite mezunlarının veya yurt dışında uzun süre yaşayanlar için kolay para kazanma fırsatlarından birisi de özel ders vermek. Öğrenci nüfusunun fazla olduğu ülkemizde kolayca İngilizce, Matematik vs. dersleri vermek için müşteri bulmanız zor değil.

  1. Boya Badana İşleri Yapmak

Eski mesleklerden birisi olarak gözükebilir lakin bu meslekle para kazanan birçok insan var. Biraz yetenekliyseniz bir evin veya dükkânın boya badana işlerini alabilirsiniz.

  1. Bebek Bakıcılığı Yapmak

Bebekleri seviyorsanız hiç zorlanmayacağınız bir meslek. Etrafınızda bebekli çalışan kadınlar varsa güvenilir bir bebek bakıcısı olarak ekstra para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

  1. Temizlik İşleri Yapmak

Yaşlı veya hasta komşularınızın ev işlerini para karşılığında yapabilirsiniz. Bu devirde herkes ev işlerini yaptıracak güvenilir kimseleri arıyor.

  1. Altın Alıp Satmak

Piyasayı takip ederek, biraz da sermayeye sahip olarak yorulmadan para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Bu konuda uzmanları takip edip, uygun zamanda altın alıp fiyatı yükseldiğinde satın.  

  1. El Hünerlerini Değerlendirmek

El hünerleriniz kullanarak yapacağınız takılar, süs eşyaları evden para kazanma yollarından birisi olabilir. Bu tür işleri talep eden çok insan var.

  1. Nikah Şekeri Hazırlamak

Düğünler günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Düğünlerin değişmez argümanı olan nikah şekeri para kazanmanız için size bir fırsat sunuyor. İnternette bunun için çok video var.

Yorumlar (0)