Yapı Kredi Bankası Personel Alımı

Ülkemizin en önemli şirketler topluluğuna sahip olan Koç Grubuna ait Yapı Kredi Bankası gitgide büyümesini sürdürerek, personel alımlarına tüm hızıyla devam ediyor. YKB  Personel Alımı hedefleri doğrultusunda deneyimli ve deneyimsiz adaylar için iş fırsatlarını sunmaya devam ediyor.

İŞ İLANLARI 02.03.2020, 23:22 02.03.2020, 23:28
48
Yapı Kredi Bankası Personel Alımı

Ülkemizin en önemli şirketler topluluğuna sahip olan Koç Grubuna ait Yapı Kredi Bankası gitgide büyümesini sürdürerek, personel alımlarına tüm hızıyla devam ediyor. YKB  Personel Alımı hedefleri doğrultusunda deneyimli ve deneyimsiz adaylar için iş fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Finans sektöründe tercih edilen bankalardan birisi olan YKB, özellikle üniversite mezunu gençlerin iyi bir kariyer hedeflerinde ilk sırada yer alıyor. Yapı Kredi Kariyerim kanalıyla henüz öğrenci olanlar için da staj olanakları sunarak sektöre personel yetiştirmeye katkıda bulunuyor.

Yapı Kredi Bankası’nda Kariyer

Türkiye'nin ilk özel bankası olan YKB, günümüzde 1012 şubesi, 4000'den fazla ATM'si ve 18.000'i aşkın çalışanı ile  Türkiye'deki en büyük 4. özel bankadır. Koç Grubunun finans sektöründe büyüyen ve parlayan yıldızı olan Yapı Kredi  çok sayıda personel alımı yapmayı hedefliyor. 

Yapı Kredi, personel alımlarını ihtiyaç oldukça hem kariyer kanallarından hem de İnsan Kaynakları sayfasından duyurmaya devam ediyor.  Yapı Kredi Bankası’nda çalışmak isteyen deneyimli deneyimsiz adaylar için farklı pozisyonlar duyuruluyor. YKB yeni açılacak şubeler ve mevcut şubelerdeki ihtiyaçlar doğrultusunda yeni alımlar yapmaya devam ediyor.

Yapı Kredi Bankası’nda kariyer yapmak isteyenler için iki farklı başvuru yolu sunuluyor. Kariyerim sayfasına giriş yaparak çalışmak istediğiniz pozisyonu belirterek iş başvuru yapmak mümkün. Ancak YKB Kariyer portallarında yayınlanan ilanlara başvuru yaparak da uygun pozisyonlar için değerlendirmeye katılabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nda kariyer yapmak isteyenlerin iş ilanlarını aşağıdaki bağlantıdan inceleyerek formu doldurabilirsiniz. Tecrübeli, tecrübesiz iş olanakları bulunuyor... Kariyer.Net kanalıyla açık pozisyonlar için başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası iş başvurusu yapmak için Tıklayınız!

Yorumlar (0)