Sarar Giyim Eskişehir Fabrikası İş Başvurusu

Hazır giyim ve ev tekstili sektörlerinin yanı sıra mağazacılık, bilişim, otomotiv, akaryakıt ve sigorta gibi çeşitli alanlarda da faaliyet gösteren Sarar Grup, ülke ekonomisine ivme kazandıran, büyük bir istihdam olanağı ve faaliyet gösterdiği alanlarda sektörün lideri olan bir şirkettir. SARAR GRUP  GENEL BAŞVURU ilanını doldurarak açık pozisyonlar için değerlendirilebilirsiniz.

İŞ İLANLARI 08.03.2020, 23:50 08.04.2020, 18:48
165
Sarar Giyim Eskişehir Fabrikası İş Başvurusu

1944 senesinde Abdurrahman Sarar tarafından kurulan küçük bir terzi dükkanı ile temelleri atılan işyeri bugün Dünyayı giydiren dev bir hazır giyim markası haline geldi. 70 yıllık birikimle kadın- erkek giyimine yön veren SARAR GRUP giyim şirketinin kalbi Eskişehir’deki fabrikasında atıyor. Sarar Eskişehir’de bulunan dev işletmesinde üretim yaparak Türkiye’nin her yerine, Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapıyor. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde genel ve Ev Tekstili ve Gömlek Fabrikası ise Kütahya Yolu Üzerinde bulunan Sarar'ın 5.500'e yakın çalışanı bulunmaktadır. sarar giyim Eskişehir fabrikaları için başta terzi, depo sorumluları, tekniker ve teknisyenler, bakım elemanları, kasiyerler, depo sorumluları gibi çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapılacaktır.

Hazır giyim ve ev tekstili sektörlerinin yanı sıra mağazacılık, bilişim, otomotiv, akaryakıt ve sigorta gibi çeşitli alanlarda da faaliyet gösteren Sarar Grup, ülke ekonomisine ivme kazandıran, büyük bir istihdam olanağı ve faaliyet gösterdiği alanlarda sektörün lideri olan bir şirkettir.

SARAR GRUP  GENEL BAŞVURU ilanını doldurarak açık pozisyonlar için değerlendirilebilirsiniz. Ayrıca İleride açılabilecek pozisyonları doldurmak için ilana yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.

Sarar giyim’e başvurmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alanda yayınlanmış bir ilan yoksa; çalışmak istediğiniz alanı/bölümü belirten bir ön yazıyla birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz.

Sarar Giyim Eskişehir Fabrikası Genel Başvuru yapmak için Tıklayınız. 

Yorumlar (0)