ING Bank Personel Alımı

Finans sektörü günümüzde gençlerin saygın ve prestijli iş tanımına uygun olduğu için tercih ediliyor. Üniversite mezunu gençlerin büyük bir bölümü kariyerine finans sektöründe devam etmeyi tercih ediyor. Finans sektöründe büyüme hedefleri doğrultusunda birçok banka çok sayıda personel alımı yapmayı hedefliyor. Hollanda kökenli ING Grubu’nun üyesi olan İNG Bank  250’den fazla personel alımı yapacağını duyurdu.

İŞ İLANLARI 05.03.2020, 23:23
79
ING Bank Personel Alımı

Finans sektörü günümüzde gençlerin saygın ve prestijli iş tanımına uygun olduğu için tercih ediliyor. Üniversite mezunu gençlerin büyük bir bölümü kariyerine finans sektöründe devam etmeyi tercih ediyor. Finans sektöründe büyüme hedefleri doğrultusunda birçok banka çok sayıda personel alımı yapmayı hedefliyor. Hollanda kökenli ING Grubu’nun üyesi olan İNG Bank  250’den fazla personel alımı yapacağını duyurdu. Ülkemizde Oyak Bank’ın tamamını satın alan Dünyanın lider finans kuruluşlarından olan ING, deneyimini ülkemizde de artıya çevirerek büyümesini sürdürmekte. 10 uluslararası bankadan birisi olan ING Bank Avrupa’nın en büyük 20 bankası arasında 10. sırada yer almaktadır.

ING Bank, 2014 sonu itibariyle yaklaşık 317 şubesi ve 6.200 çalışanı bulunan bankanın yaygın şube ağı bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük 8. özel bankası olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan banka yeni açacağı şubeler ve mevcut şubelerdeki personel sayısını arttırmak için yeni alımlar yapmaya hazırlanıyor.

ING Bank kariyer sayfasında yeni ilanları yayınlayarak işe alım yapacağı pozisyonları duyurdu.  İş ilanları arasında başta Gişe Yetkilisi olmak üzere engelli personel ilanları da yer alıyor. ING Bank’ta kariyer yapmak isteyenlerin iş ilanlarını aşağıdaki bağlantıdan inceleyerek formu doldurmaları yeterlidir. ING'de Kariyer yapmak isteyenler için staj ve iş olanakları bulunuyor.

İlanlarda deneyimli, deneyimsiz; ING ailesine katılmak isteyen herkese yönelik iş olanakları bulunuyor... İster Kariyer.Nette yayınlanan açık pozisyonlara başvuru yapın, isterseniz de İNG Bank İnsan Kaynakları sayfasından Genel İş Başvuru formunu doldurun. ING Bank iş başvurusu yapmak için Tıklayınız!

Yorumlar (0)