HSBC Bank Personel Alımı

Finans sektörünün yabancı merkezli bankalarında olan HSBC, son zamanlarda satılacak mı, Türkiye'den çekilecek mi, gibi sorularla gündeme gelmeye devam ediyor. Ancak bu konuda resmi kaynaklardan açıklama yapılmadığı gibi Türkiye’nin güvenilir bankaları arasında yer alan HSBC Bank personel alımlarını sürdürüyor. Personel almaya devam eden HSBC Bank, Türkiye'de devam edeceğinin sinyallerini de vermiş oluyor. HSBC Bank yeni şube açmasa da mevcut şubelerindeki hizmetlerini daha hızlı verebilmek için personel alımı yapıyor.

İŞ İLANLARI 02.03.2020, 23:26
30
HSBC Bank Personel Alımı

Finans sektörünün yabancı merkezli bankalarında olan HSBC, son zamanlarda satılacak mı, Türkiye'den çekilecek mi, gibi sorularla gündeme gelmeye devam ediyor. Ancak bu konuda resmi kaynaklardan açıklama yapılmadığı gibi Türkiye’nin güvenilir bankaları arasında yer alan HSBC Bank personel alımlarını sürdürüyor. Personel almaya devam eden HSBC Bank, Türkiye'de devam edeceğinin sinyallerini de vermiş oluyor. HSBC Bank yeni şube açmasa da mevcut şubelerindeki hizmetlerini daha hızlı verebilmek için personel alımı yapıyor.  333 şubesi bulunan HSBC Bank'ın 6.483 çalışanı bulunuyor. Finans sektörünün tecrübeli bankası yeni yılda da çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam ediyor.

HSBC Bank Memur Alımı 

HSBC Bank söylentilere rağmen personel almaya devam ediyor. HSBC Bank İnsan Kaynakları sayfasına HSBC Bank iş başvuru yapmak ve bankanın açık pozisyonlarını görmek isteyenler Kariyer. Net sayfasına yönlendiriliyorlar. Kariyer.net'te HSBC'nin çeşitli pozisyonlar için farklı ilanları aktif bulunuyor.

HSBC Bank başta stajyer, Çağrı Merkezi Personeli, Gişe Yetkilisi, Müşteri Temsilcisi alımı yapacak. HSBC Bank açık pozisyonlarında her pozisyon için farklı kriterler aranıyor. Dünyaca ünlü bir bankada çalışmak isteyenler bankanın yayınlanan ilanlarına başvuru yapabilir. HSBC Bank Çağrı merkezi personelleri için lise mezunu diğer pozisyonlar için üniversite mezunu adaylar arıyor. HSBC Bank engelli adaylar için de alım yapmaya devam ediyor. Bankanın hali hazırda toplamda 17 pozisyon için açık ilanı bulunuyor.

HSBC Bank tecrübeli-tecrübesiz adaylara yönelik ilanlar yayınladı. HSBC Bank iş ilanlarına başvurular yeterli alım oluncaya kadar devam edecektir.

HSBC Bank personel alımı devam ediyor. Aşağıdaki bağlantıdan HSBC Bank iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

HSBC Bank iş başvurusu için Tıklayınız!

Yorumlar (0)