Google’dan 4 bin lira maaşlı iş!

Dünyaca ünlü arama motoru devi Google’dan 4 bin lira kazanmak mümkün. Dev internet şirketi Google'dan tüm işsizlerin aklını zorlayan şartlarda iş fırsatı. Google gezerek para kazanma fırsatı sunuyor. Peki, Google adına gezerek nasıl para kazanılacak, Google işine nasıl başvurulacak, Türkiye'den de Google iş başvurusu yapılacak mı? İşte Google iş imkanları hakkında merak edilen detaylar... İşsizler kadar çalışanlarında hayali olan 'gezerken para kazanmak' Google ile mümkün oluyor. İste detaylar...

GELECEĞİN İŞ FİKİRLERİ 21.02.2020, 23:27
29
Google’dan 4 bin lira maaşlı iş!

Dünyaca ünlü arama motoru devi Google’dan 4 bin lira kazanmak mümkün. Dev internet şirketi Google'dan tüm işsizlerin aklını zorlayan şartlarda iş fırsatı. Google gezerek para kazanma fırsatı sunuyor. Peki, Google adına gezerek nasıl para kazanılacak, Google işine nasıl başvurulacak, Türkiye'den de Google iş başvurusu yapılacak mı? İşte Google iş imkanları hakkında merak edilen detaylar...

İşsizler kadar çalışanlarında hayali olan 'gezerken para kazanmak' Google ile mümkün oluyor. İste detaylar...

Geçtiğimiz günlerde dev arama motoru street view özelliğini Türkiye’de de aktif hale getirmişti. Google'ın sokak haritaları uygulaması street view ülkemizde de kullanılmaya başladı. Ancak hala yeni uygulama için sokak görüntüleri ile ilgili resimler, Google aracı tarafından toplanmaya devam ediyor.

Görüntüler araba, bisiklet, kar araçları, el robotları gibi farklı kamera sistemleriyle, güzergah üzerine yerleştiriliyor. Ancak ara sokaklar ve araç trafiğine uygun olmayan caddeler henüz tamamladı.

Bu noktalarda ise, insan faktörünün kullanılması gerekiyor. Google bu iş için de aylık olarak 4.000 TL ücret vererek çalışanlar alacağını duyurdu. Günde 8 saat süre ile, Google tarafından belirlenen güzergahta, 18 kg ağırlığındaki bu cihazla çalışacak kişiler aranıyor.

4.000 lira maaşla çalışmanın güzel olduğu kadar zorlukları olduğunu da göz ardı etmemek gerekir. Fakat gezmeyi sevenler için işin yorucu kısmına katlanılabilir. Eğer bu iş tam bana göre diyorsanız, hem para kazanıp hem de yeni yerler keşfetmek istiyorsanız sizde başvuru yapabilirsiniz.

İş hakkında detaylı bilgilere Google Street View adresinden ulaşabilirsiniz.

Google’dan çalışmak ve iş başvurusu için ise aşağıdaki adresteki formu doldurarak şansınızı deneyebilirsiniz:

Street View Trekker Başvurusu

Street View Gezgin Kamerası Nedir?

Gezgin Kamera, dünyada araba, üç tekerlekli araç, troley veya karmobil ile erişilemeyen daha fazla yerin Street View’de olmasını sağlıyor.

Sırt çantası şeklindeki platform, üst kısmına takılı bir kamera sistemine sahip ve platformun taşınabilirliği, yalnızca yaya olarak erişebilen sıkışık ve dar alanlar veya mekanlarda gezinirken resimler toplanmasına olanak tanıyor.

Bu kamera teknolojisini kullanarak oluşturulan ilk koleksiyon, Arizona’daki Büyük Kanyon’un engebeli ve sarp arazisini içeriyor.

Yorumlar (0)