Evlere Tütün Sarma İşi Veren Firmalar

Sigara fiyatlarının yüksek olması sebebiyle, kendi sigarasını kendi saran insanların sayısı bir hayli fazla. Tütünü ve diğer malzemeleri alarak  sigaradan çok daha düşük maliyetle kar etmiş oluyorlar.Bu işi ticari bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, firmalar bu malzemeleri de sizlere tedarik edecektir.

EVDE İŞ İMKANLARI 15.02.2020, 14:28
17
Evlere Tütün Sarma İşi Veren Firmalar

Sigara fiyatlarının yüksek olması sebebiyle, kendi sigarasını kendi saran insanların sayısı bir hayli fazla. Tütünü ve diğer malzemeleri alarak  sigaradan çok daha düşük maliyetle kar etmiş oluyorlar.

Tütün sarma için gerekli bir kaç malzeme vardır. Bunlara sahipseniz, çok kolay yapabilirsiniz. Fakat bu işi ticari bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, firmalar bu malzemeleri de sizlere tedarik edecektir.

Evlere Tütün Sarma İşi Veren Firmalar liste olarak elimizde yok. Eğer ki bu iş için eleman arıyorsanız, ücretsiz sitemize ilan verebilirsiniz.

Evde Tütün Sarma İçin Gerekli Malzemeler

Tütün sarma makinesi

Tütün

Boş kağıt, sigara kağıdı

Gerekli malzemeler bunlardır. Ne kadar para kazanacağınız da diğer evde yapılan ek işler gibi hızınıza bağlıdır. Mesela günde 3-4 saat çalışarak ayda ortalama 700 TL ek iş parası kazanabilirsiniz.

Bu sarılan tütünleri küçük bakkallar, tütün satanlar almaktadır. Ek iş veren firmalar da bunlardan çıkacaktır.

Yazımızı devamlı takip ederek firmaların irtibat adreslerine ulaşmanız mümkündür.

Evden yapabileceğiniz bir çok ek iş vardır hepsini görmek istiyorsanız, daha önceki yazılarımıza ulaşmanız mümkündür.

Yorumlar (0)