Evlere Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Günümüzde evde iş yaparak para kazanmak isteyen birçok kişi bulunuyor.Evde yapılan en kolay ve yaygın işler den birisi de davetiye katlama işi.Son yılların yeni trendi davetiye katlama, davetiye süsleme veya davetiye hazırlama işini evde yaptıran kişiler veya firmalar bulunuyor.  İşte detaylar.

EVDE İŞ İMKANLARI 12.02.2020, 14:52
23
Evlere Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Günümüzde evde iş yaparak para kazanmak isteyen birçok kişi bulunuyor. Yaşı gereği iş bulamayan, çocuğu olduğu için bırakamayan, engelli, ev kadını gibi birçok kişi evde ek işlerle ek gelir kazanmaya çalışıyor. Evde yapılan en kolay ve yaygın işler den birisi de davetiye katlama işi... Zevkli ve de kolay olan bu iş matbaalar ve kartvizit- davetiye hazırlayan firmalar tarafından evlerinde çalışanlara veriliyor. Firmalar açısından maliyeti düşürmek için evlerde bu işi yapanlar tercih ediliyor. Matbaada davetiyenin an şablonu hazırlanıyor. Davetiye süsleme malzemeleri ile evlere teslim ediliyor. Bu işi tek başına ya da ekip ile yapan kişilere verilen modele göre işi belirtilen sürede hazır ediyor. evinde davetiye katlayanlara adet bazında ödemem yapılıyor. Davetiyelere boncuk- kurdele yapıştırma, püskül takma, katlama işi bittikten sonra da kutulara yerleştirilir.

Evden çalışanlar malı teslim ederek parasını alır. Evinde bu işi yaparak para kazanmak isteyenler davetiye veya kutu katlayarak gelir elde edebilir. Evden çıkmadan para kazanma fırsatını yakalamak isteyenler eve işi nereden alacaklarını araştırıyor. Son yılların yeni trendi davetiye katlama, davetiye süsleme veya davetiye hazırlama işini evde yaptıran kişiler veya firmalar bulunuyor.  

Davetiye katlama işini nereden bulurum?

Konukları düğün, davet, toplantı, organizasyonlara davet etmek için artık el emeği şık davetiyeler tercih ediliyor.  Farklı modellerde davetiyeler için de el işçiliği ile süslemeler ekleniyor. Firmalar evde çalışanlara daha ucuza katlama süsleme işini yaptırıyor. Evinde oturarak davetiye katlama,  kurdele takma, püskül takma, süsleme işlerini yapmak isteyenler bu kişi ya da firmalara ilanlardan ulaşabiliyor. Evde çalışarak bu işi yapmak isteyenler matbaalara bizzat başvurarak da iş talep edebiliyor. Eğer evde ek iş yapmak isterseniz ek iş veren firmaların, internet sitelerini de takip edebilirsiniz. İnstagram, facebook gibi sosyal ağlarda da firmalara veya kişilere kolayca ulaşabilirsiniz. İlanları takip ederek evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz.

Sayfamız kanalıyla da bu firmaların size ulaşması için aşağıdaki yorum kısmına asim ve yaşadığınız yeri yazabilirsiniz. Böylece firmalar sizlerle iletişime geçebilir. Ancak; telefon numarası bırakırsanız kötü amaçlı aramalar olabilir.

Yorumlar (0)