Evde Magnet Yapma İşi

Buzdolabı süsleri olarak da bilinen magnetler, artık hediyelik sektöründe yeni bir iş kapısı oldu. Hediyelik olarak yapılan magnetler birçok kişiye iş fırsatı sağlıyor. Çünkü magnet en ucuz ve en çok ilgi çeken hediyedir. Bir seyahate gittiğinizde dostlarınıza oranın hatırası olarak alabileceğiniz en güzel hediye magnetlerdir.

EVDE İŞ İMKANLARI 28.02.2020, 23:44
78
Evde Magnet Yapma İşi

Buzdolabı süsleri olarak da bilinen magnetler, artık hediyelik sektöründe yeni bir iş kapısı oldu. Hediyelik olarak yapılan magnetler birçok kişiye iş fırsatı sağlıyor. Çünkü magnet en ucuz ve en çok ilgi çeken hediyedir. Bir seyahate gittiğinizde dostlarınıza oranın hatırası olarak alabileceğiniz en güzel hediye magnetlerdir. Mıknatıslı ve çeşitli nesnelerden oluşan dekoratif süsler uzun zamandır aksesuar dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Severek aldığınız bu magnetler evde çalışmak zorunda kalan kişilere gelir kapısı da olmaktadır. Her yörenin simgesi olan değerler magnetleri süslemek için kullanılıyor. Kastamonu’da yöresel evler, İstanbul’da Kız Kulesi, Anamur’da muz, Kastamonu’da sarımsaklar magnetleri süslüyor.

Son yılların ek işleri arasına giren magnet işi kadın- erkek herkesin yapabileceği işler arasındadır.

Hediyelikler arasında en çok ilgi gören magnetler değişik malzemelerden yapılıyor. Günümüzde doğum günü ve diş buğdayı partisi, bebek mevlütlerinde gelen konuklara da magnet süsleri yapılarak gelen konuklara ikram ediliyor. Bu hediyelik magnetlerde bebeğin, doğum günü çocuğun resmi de kullanılıyor. Keçeden, metallerden, kumaşlardan, deriden, seramikten hazırlanan magnetler renkli kurdeleler, danteller, düğmeler, boncuklarla süsleniyor. Çerçeveli, nazar boncuklu, keçeli ve daha bir çok objelerden oluşarak hazırlanan magnetleri yaparak siz de para kazanabilirsiniz. İhtiyacınız olan mıknatıs, yapıştırıcı, kurdele, keçe, çerçeve gibi malzemeleri pazarlardan, toptancılardan İstanbul’da Eminönü’nden alabilirsiniz.

Evde yapımı oldukça kolay olan magnetler bir çok kişiye ek iş imkanı ve ek gelir elde etme şansı vermektedir.

Magnet Yaparak Para Kazanmak

Evde Magnet işi yapmak isterseniz organizasyon firmalarına ulaşarak iş isteyebilirsiniz. Kendinize facebook, twitter sayfası açarak internetten yaptıklarını sergileyebilirsiniz. Eve Magnet sipariş veren yerlere, Evde Magnet yapan kişilere ulaşarak yeni siparişler alabilirsiniz. 

Yorumlar (0)