Ek İş: Evde Kutu Katlama

Evde çeşitli ek işler yaparak para kazanmak isteyenler için yeni trend kutu katlama işi bir çok kişiye gelir kapısı oluyor. Sizde kutu katlayarak evde ek iş ile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

EVDE İŞ İMKANLARI 11.02.2020, 12:49
30
Ek İş: Evde Kutu Katlama

Evde çeşitli ek işler yaparak para kazanmak isteyenler için yeni trend kutu katlama işi bir çok kişiye gelir kapısı oluyor.

Süslü ve farklı şekillerde hazırlanan karton kutular çeşitli amaçlarla kullanılıyor. Hediyelik sektöründe çok tercih edilen karton kutuların hazırlaması zevkli olmasına rağmen, bir o kadar da uğraştırıcı. Bu nedenle de firmaları kartonların ana hatlarda kesimini yaparak, evde çalışan kişilere de katlama, süsleme işlerini yaptırıyor. Hediyelik sektöründe ve matbaalarda binbir çeşit ve modelde karton kutu modelleri var. Kokulu sabun, lavanta, lokum, takı, bujiteri koyulmak çeşitli boy ve modellerde süslü karton kutuları siz de evde yapabilirsiniz. Evde çalışmak isteyenler için zevkli karton süsleme işini öğrenciler, çocuklular, emekliler veya engelliler bu işi yapabiliyor.

Bu işi nereden bulacağını merak edenler için iki farklı yol öneriyoruz. İster internetten model beğenerek kendi adına kutular hazırlayarak instagram, facebook gibi platformlardan müşteri bularak sipariş alabilirsiniz. Ya da eş- dost veya komşularla birlikte eve iş veren kişilerden parça başı iş alarak para kazanabilirsiniz. ve zevkli bu işi düzenli yaparak iyi para kazanabilirsiniz. İnternetten kutu katlama işi veren kişilere ulaşabilirsiniz. Örnek kutu, kartonları ve süs malzemelerini alıp, hazır olunca da evinizden gelip teslim alırlar. Yapılan işin sayısına göre de ödemeyi alırsınız. Evde kutu katlama işi matbaalar ve kartvizit- davetiye ve hediyelik sektöründeki firmalardan temin edilebilir.

Yorumlar (0)