PTT İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Maaşını PTT'den alan vatandaşlar kredi kullanmak için kendilerine en yakın PTT şubesine kredi başvurusu yapabiliyor. PTT aracılığı ile kredi veren anlaşmalı bankalardan en hesaplı kredi seçilebiliyor. Peki, PTT kredisi nasıl alınır, PTT kredi başvurusu nasıl yapılır, PTT kredi faiz oranları nedir, merak edilen bu detaylar aşağıda yer alıyor.

DESTEKLER 01.03.2020, 22:22
44
PTT İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

En eski kamu kurumlarımızdan bir tanesi olan PTT, ülkemizde emeklilerin birçoğunun maaşlarını dağıtmakla görevlendirilen kurumlardan birisi. Emekli maaşları öncelikle PTT kanalıyla ödenmeye başlıyor. Maaşını PTT'den alan emekliler için de avantajlı hizmetlerden yararlanma fırsatları sunuluyor. Yaygın şubeleri, güçlü altyapısı ile hizmet veren PTT emeklilerin nakit ihtiyaçları için cazip ve hızlı kredi imkanları sunuyor. PTT Bank hizmetlerinden biri olan ihtiyaç kredisi emekliler için kolay ve hızlı nakit desteği sağlıyor. Maaşını PTT'den alan vatandaşlar kredi kullanmak için kendilerine en yakın PTT şubesine kredi başvurusu yapabiliyor. PTT aracılığı ile kredi veren anlaşmalı bankalardan en hesaplı kredi seçilebiliyor. Peki, PTT kredisi nasıl alınır, PTT kredi başvurusu nasıl yapılır, PTT kredi faiz oranları nedir, merak edilen bu detaylar aşağıda yer alıyor.

PTT kredisi kullanmak için kimlik kartı ile şubeye başvuru yapmak yeterlidir. Kredi başvurusu yapıldığında ilgili PTT birimleri kredi talebinizi inceleyerek, en kısa sürede sonucu size bildiriyor.

PTT Kredi Başvurusu Şartları Nelerdir ?

PTT kredi verme sürecinde aracı kurum vazifesini üstleniyor. PTT aracılığı ile kredi veren finans kurumlarından Aktifbank, TEB, Denizbank, Vakıfbank, İNG Bank ve Odebank olarak sıralanabiliyor. Bu bankaların kara listesinde olmayan, bankalardan birisi ile ödemelerde sıkıntı yaşamayan kişilere en hesaplı ve avantajlı kredi teklif ediliyor. Detaylı bilgi almak için size en yakın PTT şubesine gitmeniz yeterlidir.

Yorumlar (0)