Tepehome Franchise Bedeli Nedir? Başvuru Şartları Nelerdir?

Ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı alanında en büyük mobilya mağazalarına sahip Tepehome franschise mağazasına sahip olmak istemez misiniz? Bayilik şartları ve yatırım bedeli nedir? Tüm sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

BAYİLİK 25.12.2019, 12:19 06.01.2020, 20:54
108
Tepehome Franchise Bedeli Nedir? Başvuru Şartları Nelerdir?

Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Ticaret A.Ş. 1997 yılında İhsan Doğramacı tarafından Bilkent Holding’e bağlı olarak kurulmuş, ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciridir.

Kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme sürecinde olan Tepe Home, ilk mağazasını 1998 yılında Bilkent Center Alışveriş Merkezi’nde faaliyete geçirmiştir.

Tepe Home, 50 yıllık sektör deneyimini dünya trendlerini  yakından takip ederek, sektörü yönlendiren ve büyüten bir sanayi ve perakende şirketidir. 60,000 m2 alan üzerinde kurulmuş olan ve dünya standartlarında üretim yapan tesisleri ile Türkiye genelinde toplam 16 noktada; 45,000 m2 ‘nin üzerinde satış alanında; 5.000’in üzerindeki ürün çeşitliliği ile  müşterilerine hizmet vermektedir.

Ülkemizde hem mobilya hem de ev dekorasyon aksesuarlarını bir arada bulunduran mağaza konseptine sahiptir.

2017 yılında yurtdışında da oldukça popüler olan pop up mağazacılık akımını ülkemizde Tepehome markasıyla Ankara Gordion Alışveriş Merkezinde açtı. 2 ay gibi bir süre içinde açık kalacak olan pop up mağaza müşterinin tercihlerini belirlemek için iyi bir tercih diyebiliriz.

Yeni pop up mağazacılık konseptine İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerde de devam edecek olan, dünya trendlerinden ilham alan Tepe Home ,‘Pop-up Store’ uygulamasını ilk olarak kullanan Tepe Home’un Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Uluocak yaptığı açıklamada ‘’Ankara’da başlattıklarını, hedefledikleri lokasyonda tüketiciyi anlamak, tercihlerini deneyimlemek üzere hazırladıkları 450 metrekare konsept mağazanın 2 ay süre ile açık kalacağını, bu süre içerisinde alacakları geri bildirim ile doğru lokasyon da olduklarına karar vermeleri halinde ‘Pop-up Store’ dan kalıcı mağazaya geçebileceklerini belirtti.’’

Tepe Home’un faaliyet gösterdiği mağazaların 7’si İstanbul’da, 2’si Ankara’da, birer tanesi ise İzmir,İzmit,Adana, Antalya,Alanya,Batman, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Uşak,Kayseri, Konya, Mardin, Trabzon, Samsun, Kütahya, Nevşehir,Van, Azerbaycan ve KKTC Lefkoşe’de işletilmektedir.

Hem yurt içi hem yurt dışı mağazalarımızın sayısının arttırılmasına hedef alan buna yönelik çalışmalar yoğun bir biçimde sürdürülmektedir.

Fırat Türkfiliz, son dört yıldır olduğu üzere 2015 yılında da Türkiye’de bulunmadıkları noktalar başta olmak üzere franchising kanalı ile büyümeyi hedeflediklerini söylüyor. Yurtdışı franchise görüşmelerinin de devam ettiğini söyleyen Türkfiliz, ‘’Bu yıl 6 ile 12 tane arasında franchise mağaza açacaklarını sözlerine ekliyor.Ayrıca  Türkfiliz, bunların ikisi İstanbul Beylikdüzü ve Maltepe’de, diğerleri ise Çanakkale, Antakya, Edime Uzunköprü ve Ordu’da yer alıyor. Franchising yoluyla büyüme hedefimiz doğrultusunda, Mersin, Çorlu ve Malatya şehirlerinde açılacak yeni mağazalarımızın sözleşmeleri imzalandı’’ şeklinde sözlerini bitiriyor. 

Online web sitesinden bayilik başvuru formunu doldurup şartlarınız uygun bulunursa size geri dönüş sağlanıyor.

Yatırım başlangıç bedeli olarak da metrekare başına 250 TL ücret isteniyor.

Ülkemizde oldukça geniş müşteri kitlesine sahip Tepehome bayiliği ciro hedefi bulunduğunuz lokasyona göre değişmektedir. Fakat marka değeri açısından da fazlasıyla kazançlı bir franchise olduğunu söylemeliyiz.

Yorumlar (0)