Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Bedeli

Son yılların en hızlı kazandıran sektörlerinden biri haline gelen çiğ köftecilik, bazı isim ve markalarla birlikte anılmaya başladı. Gıda sektöründe hizmet sunmak isteyen kişiler en risksiz kazandıran iş yöntemi olan Franchising almayı tercih ediyorlar. Sıfırdan bir iş kurmak yerine Franchising alarak tanınmış marka, hazır müşteri profili, kaliteli ve lezzetli ürünleri standart fiyatları tercih ediyorlar. Çiğköfte dükkan açmak isteyenlerin aklına ilk gelen marka kurucusunun adını alan Tatlıses Çiğköftedir. İşte detaylar..

BAYİLİK 23.02.2020, 20:57
21
Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Bedeli

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Son yılların en hızlı kazandıran sektörlerinden biri haline gelen çiğ köftecilik, bazı isim ve markalarla birlikte anılmaya başladı. Gıda sektöründe hizmet sunmak isteyen kişiler en riksiz kazandıran iş yöntemi olan Franchising almayı tercih ediyorlar. Sıfırdan bir iş kurmak yerine Franchising alarak tanınmış marka, hazır müşteri profili, kaliteli ve lezzetli ürünleri standart fiyatları tercih ediyorlar. Çiğköfte dükkan açmak isteyenlerin aklına ilk gelen marka kurucusunun adını alan Tatlıses Çiğköftedir. Marka bilinirliği ve hazır müşteri kitlesi olduğu için belli miktarda birikimi olan veya kredi çekebilen Tatlıses Çiğköfte bayiliği almayı tercih ediyor. Günümüzde girişimciler bayilik veren firmalar arasında tercih yaparken Franchise fiyatlarını ve girişimciye sunduğu destekleri araştırmaya başlıyor.

Tatlıses çiğköfte bayilik şartlarını ve franchise bedelini araştıranlar için yardımcı olacak bir yazı hazırladık.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları

İbrahim Tatlıses’in uzun yıllardır devam eden çiğköfte firması franchise yöntemiyle büyümeye devam ediyor. Tatlıses çiğköfte hijyenik ortamda, son teknolojik cihazlarla üretiliyor. Yan ürünleri ile birlikte soğuk zincirlerle müşterilerine ulaştırıyor. Hijyen ve kaliteden asla ödün vermeyen Tatlıses Çiğköfte,  girişimcilere ekonomik açıdan oldukça düşük ve ölçülebilir rakamlar sunduğu için de tercih ediliyor. Bu nedenle birçok sektörden düşük maliyetli yatırım size kısa sürede iyi kazandırmaya başlayabilir.

Tatlıses çiğköte franchise vermeden önce işyeri kiralama, çalışanlara eğitim, reklam ve pazarlamadan desteği sunuyor..

Tatlıses Çiğköfte Bayilik başvurusu yapan girişimcilere yoğun yaya veya araç trafiği bulunan lokasyonda minimum 30 mt2 dükkan şartı koşuyor. Ayrıca işletmecinin işin başında durması da şartlar arasında yer alıyor.

Tatlıses Çiğköfte Franchising Bedeli

İsim Hakkı Bedeli: 5.900 + KDV

Toplam Maliyet minimum: 15.000 – 25.000 TL

Reklam Payı: Almıyor

Cirodan Pay: Almıyor

Tatlıses Çiğköfte Bayilik başvurusu için internet sitesindeki başvuru formunun doldurulması isteniyor.

Tatlıses Çiğköfte Franchising başvurusu için Tıklayınız!

Çiğköfte sektörünün liderlerinden Tatlıses çiğköfte bayilik şartları ve franchising bedeli hakkında bilgiler verdik. Bu konuda deneyimleriniz varsa yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)