Rumeli Çikolatacısı Franchise şartları Nedir?

Her insanı mutlu edebilen ortak lezzet olan çikolatayı usta ellerde doğal ürünlerle harmanlayıp sunan Rumeli Çikolatacısın’ dan franchise almak istemez misiniz?

BAYİLİK 17.01.2020, 13:31 27.01.2020, 00:37
25
Rumeli Çikolatacısı Franchise şartları Nedir?

Rumeli Çikolatacısı, 2015 yılında butik çikolatacılık konsepti ile sektöre giriş yapmış. Sektördeki sıradan alışagelmiş kafe konseptlerinin dışında etkileyici mimarisi ile onlara fark atan cinsten. Ana tema çikolata olmasına rağmen çikolataya dair aklınıza ne geliyorsa tüm tatlılar mevcut. Tabi ki çikolataya yakışan en yakışan şey kahve. Bu işletmede en leziz kahve seçeneklerini de denemelisiniz.

Etkileyici mimari konsept, gelen müşterilerin oldukça hoşuna gitmiş olacak ki butik çikolatacı hizmetine talepler oldukça fazla olmuş. Gelen talepler doğrultusunda tüm Türkiye’de franchising vermeye başlamış. İlk franchising verme süreci de 2016 yılında birlikte başlamıştır.

Rumeli Çikolatacısı şu anda merkeze ait 3 şube dışında 3 franchising şubesi bulunmaktadır. Bundan sonraki hedeflerinde de toplamda 20 konsept mağaza açmayı düşünüyorlar.

Rumeli Çikolatacısı Franchise Şartları Nedir?

Önceden hizmet sektöründe çalışmış olmak tek şartlarından diyebiliriz. Firma için tecrübe oldukça önemli. Şirket marka değerini arttırmak için deneyimli işletmecilerle buna ulaşabileceklerini düşünüyorlar.

Franchise’da Ne Gibi Destekler Sağlanıyor?

  • Mimari projelendirme ve uygulama tamamlanması,
  • Mağaza için gerekli personel seçimi ve her elemana uygun eğitimlerin verilmesi,
  • İşletmede ürünlerinde kullanılacak gıda ve gıda dışı ürünlerin tedarik edilmesi,
  • Ürünlerin stok mal kabul düzeninin oluşturulması,
  • Yurtiçi ve yurtdışında reklamlar alanında yardımcı olmak,
  • İşletmeciye anahtar teslim mağaza verilir.
  • Ayrıca ortak şirket prensiplerine göre ortak müzik sistemi, güvenlik, kamera, ilaçlama ve gıda güvenliği kontrol hizmetlerini kontrol etmeye yarayan yazılım sağlıyorlar.

Yatırım Bedeli Nedir?

Franchise açma bedeli mekanın metrekaresine göre değişiklik gösterse yaklaşık 35.000 dolar olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumlar (0)