Life is sweet: EMILIA Franchise

Londra’dan baharı getiren çiçekler içinde bir kafe EMILIA franchise almak istemez misiniz?

BAYİLİK 25.01.2020, 20:20 27.01.2020, 19:15
68
Life is sweet: EMILIA Franchise

Londra merkezli global yatırımları olan Hollystrand Ltd. şirketinin yatırımlarından biri olan EMILIA, ilgi çeken iç mekân tasarımıyla herkesin keyif alacağı bir mekân olarak kurulmuştur.

Lüksün isim bulduğu EMILIA, tamamen doğal meyve ve çiçek özlerinden elde edilen renklendirici ve tatlandırıcılarını Londra’dan olarak getirtiyor. Sunumlarıyla da tam bir sanat eseri yaratan cinsten ürünlerini sunuyor.

Hem özel günlerinde keyifle hoş vakit geçirebilecek bir mekân hem de nice ünlü marka lansmanlarına ev sahipliği yapmıştır. Bu zamana kadar 58 doğum günü, 34 babyshower, 18 bekarlığa veda, 12 nişan ve söz gibi organizasyonlara ev sahipliği yapmıştır. Marka lansmanları olarak da Dior, Canon, Vitavieni Boxoffluv gibi markalara ev sahipliği yapmıştır.

EMILIA franchise almak isteyen bayiler için %30-%35 net karlılık sunan bir işletmedir.

Yatırım maliyeti olarak işletme metrekare başına 5000 TL olarak belirtmiştir.

Özellikle EMEA ülkeleri olarak tabir ettiğimiz Ortadoğu, Afrika ve Avrupa ülkelerinin franchise talepleri oldukça fazla. EMILIA’ya şu ana kadar 177 franchise başvurusu yapılmış ve bu başvuruların %60 EMEA ülkerinden. Markanın 2020 yılı için hedefi 25 yeni franchise açmaktır.

EMILIA franchise 2 şekilde işletmecilere sunuyor.

EXCLUSIVE EMILIA

Mekanın açılacağı bölgeye ait sadece tek şahıs/ şirkette şube açma ve marka kullanım haklarının olduğu anlaşma şeklidir. Açılan bölgede en az sayıda bayilik verme taahhütüyle.

BRANCH EMILIA

Sadece tek bir franchise için yapılacak olan sözleşmedir.

EMILIA franchise başvuru için tıklayınız.

Yorumlar (0)