Komagene Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Günümüzde en iyi kazandıran işler gıda sektöründe oluyor. Özellikle pratik hazırlanan, hızlı atıştırılan, ayaküstü yenilen, üstelik lezzetli ve hesaplı yiyecek satan iş yerleri yatırımcısına karlı alışveriş sunuyor. Eğer gıda sektöründe çalışmak, iyi kazandıran bir işyeri açmak isterseniz tavsiyemiz çiğ köfteci dükkanı açmak olacaktır.Çiğ köfte denilince ilk akla gelen markalardan Komagene kalitesiyle, lezzetiyle ve bayilik şartlarıyla tüm detaylar yazımızda.

BAYİLİK 27.02.2020, 14:30
32
Komagene Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Günümüzde en iyi kazandıran işler gıda sektöründe oluyor. Özellikle pratik hazırlanan, hızlı atıştırılan, ayaküstü yenilen, üstelik lezzetli ve hesaplı yiyecek satan iş yerleri yatırımcısına karlı alışveriş sunuyor. Eğer gıda sektöründe çalışmak, iyi kazandıran bir işyeri açmak isterseniz tavsiyemiz çiğ köfteci dükkanı açmak olacaktır. Adım başı çiğ köfteci var, piyasa çiğ köfte dükkanına doydu diye düşünmeyin. Eğer bu işi yapmak isterseniz iyi bir markanın bayiliğini alarak işe başlayın. Eğer yeterli sermayeniz varsa meşhur markanın bayiiliğini alarak da işe direk prestijli olarak başlayabilirsiniz. Çiğ köfte denilince ilk akla gelen markalardan Komagene kalitesiyle, lezzetiyle ve bayilik şartlarıyla sektörde farkını oluşturan bir markadır. Eğer Komagene bayiliği almak isterseniz ilk etapta konseptini oluşturmak için ortalama 20.000 TL gibi bütçe ayırmak gerekecektir. Ancak 30.000 TL harcayarak çok daha büyük ve detaylı bir dükkan açabilirsiniz. Komagene Türkiye'nin her yerine hatta Dünyanın çeşitli ülkelerine bayilik veren bir firmadır. İşlek caddeler kadar AVM'ler de Komagene bayiliği açmak için tavsiye edilen mekanlardır. AVM içerisinde Komagene çiğ köfteci dükkanı açmak daha fazla yatırım bütçesi gerektirecektir.

Yeni iş fikri olarak çiğ köfteci dükkanı açmak kazançlı girişimlerden birisidir. Bunun için Türkiye Çig Köfte Pazarında Lider konumda olan marka Komagene iyi bir tercihtir.

Komagene  2015 Yılı sonuna kadar franchise giriş bedeli alınmadan (ücretsiz bayilikler vermeye) devam ediyor. Bu avantajlardan yararlanmak için acele edin. Ayrıca yatırımcı isterse yeri onaylanıp kiraladığında proje birlikte hazırlanır. Ya da yatırımcı şubeyi Komagene standart ve prosedürlerine uygun olarak yaptırabilir.

Bayide çalışacak personel ve işletmeciye de Komagene merkezde eğitimler verilir. Ürünler günlük üretilir ve siparişe göre mağazalara sevk edilir. Komagene yeni açılan mağazalarına 30 kg. çiğ köfteyi de bedelsiz olarak sunuyor. Komagene çiğ köfteci açmak isteyenler detaylı bilgiye buradan ulaşabilirler.

Yorumlar (0)