Eyfel Parfüm Bayilik ve Şartları

Eyfel Parfüm ailesi içinde yer almak isteyenlerin bayilik başvurusunda bulanabilecekleri her türlü içeriğe bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

BAYİLİK 04.03.2020, 23:20
146
Eyfel Parfüm Bayilik ve Şartları

Ürettiği ve üretmeye devam edeceği tüm  ürünlerle kaliteli ürün ve iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan Eyfel Parfüm, oldukça genç ve dinamik kadrosu sayesinde kısa sürede hedeflerini büyütmeyi başarmış ve hızlı bir gelişim sergileyen bir kuruluştur. Ayrıca bayileri ve müşterilerine sunduğu hizmette güven, saygı ve kaliteden ödün vermeyen bir yaklaşımı ilke edinmiştir. Eyfel Parfüm, yeni gelişimleri takip eden dinamik yapısı sayesinde  maddi  ve manevi portföyünü iyileştirerek, örnek alınacak ve tercih edilecek bir model haline gelme hedefiyle hareket etmektedir.

Uygun sağlık koşullarında üretilmiş hijyenik ürünler sunan Eyfel Parfüm, kişilere bayilik ve satış temsilciliği fırsatı tanımaktadır. Bu sayede kaliteli ve memnuyiet garantili hizmeti geniş alanlara yaymak hedefiyle hareket etmekte ve her türlü istek ve şikayete kısa sürede çözüm üretme niyetindedir.

   Eyfel Parfüm ailesi içinde yer almak isteyenlerin bayilik başvurusunda bulanabilecekleri iletişim adresi aşağıda belirtilmiştir. Ayrıca,  http://www.eyfelparfum.com.tr adresine tıklayarak, buradan iletişim bölümü açıldığında karşılaşılacak iletişim formunu doldurarak, firma yetkililerinin kısa sürede ilgili kişiye dönüş yapması sağlanabilir. Yine aynı web sayfasının "mağzalarımız" bölümünde yer alan Eyfel Parfüm- Bayi Müracaat Formunu doldurarak da başvuruda bulunmak mümkündür.

Adres : Orhanlı Mahallesi Dere Boyu Caddesi Asuman Sokak No:16 Tuzla / İSTANBUL

Tel No: 0216 592 40 30

Fax No: 0216 394 54 22

Yorumlar (0)