Domino's Pizza Bayilik ve Franchise Şartları

Pizza devi Domino's Pizza Türkiye franchise şartları ve bedelini bir göz atın.

BAYİLİK 14.02.2020, 18:17
36
Domino's Pizza Bayilik ve Franchise Şartları

Pizza devi Domino's Pizza Türkiye'de ilk şubesini 1996 yılında Ulus'ta açtı. Türk müşterilerin yoğun ilgisi ve beğenisi sayesinde kısa sürede birçok şube ile hizmet vermeye başladı. Domino's Pizza Türkiye olarak şu an, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa başta olmak üzere 62 ilde en lezzetli pizzalarını müşteriye ulaştırma imkanı buuyor. 380 şubesi bulunan Domino's Pizza, her geçen gün yeni franchise mağazalarıyla müşterilerinin pizzayla buluşmasını sağlıyor. Dünyanın ve Türkiye'nin aranan pizza markaları arasında bulunan Domino's Pizza yeni bayileri ile müşterilerine ulaşıyor. Büyük mağazalarda aranan kriterlere uygun lokasyonlarda franchise veren Domino's Pizza yapılan yatırımının kısa sürede büyük gelirlere dönüşmesini sağlayan bir iş kuludur.

Domino's Pizza her ilde- ilçede AVM'lere, işlek caddelere açılacak olan mağazalara franchise veriyor. Türkiye'deki en hızlı büyüyen hazır gıda markası olan Domino's Pizza , franchise (bayilik) usulü ile her geçen gün mağaza sayısını çoğaltıyor. Şehrin merkezlerinde, caddelerde, büyük mağazaları için bayilik veriliyor. Domino's Pizza Franchise bedelini bir kez ödeyerek en iyi kazandıran sektöre giriş yapılmaktadır. 50 bin dolar sermayesi olan müşteriler nasıl kazancını katlayabilirim diyenlere Domino's Pizza bayiliğini öneriyoruz. En iyi yatırımı yapmak, iyi para kazanmak, birçok gence isdihdam sağlamak isteyenler, getirisi yüksek, garanti kazanç sağlayan ve müşterilerin ilgi gösterdiği gıda şirketine yatırım yapmak üzere bayilik alabilirler. Türkiye'nin 100 büyük şirketi arasında bulunan Domino's Pizza'nın franchise mağazasını açarak bu fırsatı değerlendirebilirler.

Domino's Pizza'nın Türkiye'deki bayilerinden biri olmak isteyenler için şartlar şöyle sıralanabilir.
Kısa sürede kar eldee etmek ve karlı iş yapmak isteyenler için değerlendirilmesi gereken bir sektör. Domino's Pizza Türkiye'nin her yerine uygun koşullarda bayilik veriyor.

100 büyük şirketten 100 franchising fırsatı

Domino's Pizza
Franchise: 257
Yeni açılacak: 55
Başlangıç bedeli: 50 bin dolar
Royalty: Yüzde 12
Hedeflenen iller...Anadolu şehirleri

Yorumlar (0)