DeFacto Bayilik ve Franchise Şartları

Tekstil sektörünün hazır giyim ayağında girişim yapmak isteyenler için iyi bir markanın bayiliğini alarak mağaza açmak atılacak en iyi adımdır. Giyim perakendeciliği alanında lider konumdaki DeFacto bayiliği almak da, bu sektöre adım atmak isteyen girişimciler için en iyi seçim olacaktır.

BAYİLİK 13.02.2020, 20:46 13.02.2020, 20:58
246
DeFacto Bayilik ve Franchise Şartları

Tekstil sektörünün hazır giyim ayağında girişim yapmak isteyenler için iyi bir markanın bayiliğini alarak mağaza açmak atılacak en iyi adımdır. Riski minimuma indirerek iş kurmak için bilinen bir markanın ve başarılı bir firmadan bayilik almak en iyi tercihtir. Popüler bir markanın bayilik şartlarını kaldırabilecek maddi gücü olanlar için en iyi iş girişimi franchise almaktır. Türkiye’de gençlerin giyim tercihi olan Defacto'da riski olmadan para kazandıracak iş seçeneklerinden birisidir.
Ozon Giyim adıyla 2003 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren Defacto, Türkiye ve yurt dışında olmak üzere, 200 adet aktif mağazası ve 4 binden fazla çalışanı olan bir hazır giyim markası. Giyim perakendeciliği alanında lider konumdaki DeFacto bayiliği almak da, bu sektöre adım atmak isteyen girişimciler için en iyi seçim olacaktır.

Marka bilinirliği ve modern çizgide koleksiyonları ile ön plana çıkan, Türkiye giyim sektöründe ulaşılabilir fiyatlarda satış yapan en başarılı ilk 3 firma arasında yer alan DeFacto bayiliği ile kendi işinize sahip olabilirsiniz. Bol kazançlı, sıfır riskli bu bayilik için birikiminiz olması yeterli.
Yerel, ulusal birçok medya kanalında, bilboardlarda reklamları bulunan bir markanın ürünlerinin satış yapma olasılığı çok fazladır.

DeFacto Bayilik Şartları

Türkiye’de 63 ilde 242 DeFacto mağazası bulunuyor. DeFacto markasından bayilik almak için firmanın ilgilileri ile direkt temas kurarak bilgi alabilirsiniz. Firma internet üzerinden şartlarını açıklamadığı için güçlü yatırımcılara büyük kolaylıklar tanınacaktır. Firma, ile direkt iletişime geçenlere aranan şartları ve ödeme imkanları bildirilecektir. DeFacto ile doğrudan iletişime kurarak, bayilik için aranan şartları öğrenebilirsiniz.
İletişim bilgileri

Merkez Adres – DeFacto Plaza

Ozon Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş

DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No.31
34303 Halkalı - Küçükçekmece / İSTANBUL

Tel: 0212 444 27 15

Yorumlar (0)