Çilek Mobilya Franchise- Bayilik Şartları

Yerli mobilya markalarımızdan Çilek mobilya, franchise almak istemez misiniz? İşte şartları.

BAYİLİK 24.02.2020, 23:51
37
Çilek Mobilya Franchise- Bayilik Şartları

Yerli mobilya markalarımızdan Çilek mobilya, ününü yurt dışında da birçok ülkede duyurdu. Dünyada 3 bin çocuğun odasında bulunan Çilek mobilya, özgün konseptlerde bebek, çocuk ve genç odaları imaları, satış ve pazarlaması yapıyor. Mobilya sektöründe 30. yılı geride bırakan global marka, ürünlerini İnegöl'deki fabrikasında üreterek Dünyanın 5 kıtada, 66 ülkesine gönderiyor.
2.000 çalışanı bulunan Çilek Mobilya, franchise ve korner bayiliklerle de büyümesini sürdürüyor.
Bayilik sistemini uluslararası franchising prensiplerine göre veren Çilek, girişimci ruhlu, dinamik, çalışkan ve tecrübeli bayilerle çalışarak büyümesini sürdürüyor. Risksiz ve karlı bir iş modeli olan Çilek Konsept Mağazası yatırımı ile en bilinen bebek, çocuk, genç mobilyası ürünlerinin satışını yaparak kazanabilirsiniz.Mobilya sektöründe uluslararası tecrübeye sahip, kaliteli üretim, konusunda uzman pazarlama ve satış ekibi bulunan Çilek bayiliği alarak ticarete atılabilirsiniz.

Çilek’ten Bayilik almak isteyen girişimcilere, uzman Çilek satış ve mimari ekibi tarafından, en uygun ve en karlı lokasyonu seçmenize yardımcı olunur. Çilek mimari ekibi mağazanın düzenlenmesinde ücretsiz mimari proje ile Çilek Konsept Mağazacılık prensiplerine göre anahtar teslim olarak hizmet verilir.

Online Perakendecilik Sistemi ’Çilekse’ ile siparişlerinizi online olarak verebilir, stok takibinizi yapabilirsiniz. Çilekse aracılığıyla cazip kampanyalar geliştirerek karlı satışlar yapabilirsiniz. Çilek bayilerine reklam ve iletişim desteği verilerek, girişimcilerin satış rakalmlarını artırması sağlanır.
Uzman bölge müdürleri stok planlamadan, kampanyalara, teşhir yönetiminden ürün seçimine kadar birçok konuda size destek verir.

Çilek bayilerine satış ve montaj ekipleri için ücretsiz eğitim imkanı sunulur. Çilek franchise, bayilik veya korner almak isterseniz hemen yetkililerle iletişim kurarak fiyat ve diğer şartları öğrenebilirsiniz.

Bayilik ilk yatırım için (mağaza, depo, demirbaş) 150.000 – 300.000 TL işletme sermayesine ihtiyaç olduğunu da unutmayın.

Yorumlar (0)