Çikolata Ve Geleneksel Lokmanın Buluşması Lokkalata

Çikolata ve geleneksel lokma tatlısının buluşmasından ortaya çıkan yeni lezzet Lokkalata firmasından franchise alma şansına sahipsiniz. Bu franchise için öyle büyük yatırım miktarlarına da ihtiyacınız yok. İşte detaylar.

BAYİLİK 24.01.2020, 16:52 27.01.2020, 19:12
42
Çikolata Ve Geleneksel Lokmanın Buluşması Lokkalata

1400’lü yıllarda Arap kültüründen bize gelen Lokma tatlısı, son dönemlerde ülkemizde revize edilerek popüler hale geldi. Bildiğimiz geleneksel şerbetli lokma tatlısını yeni soslar ve aromalarla yeni bir lezzet oluşturuldu. Bir çok soslu lokma tatlısı çeşitleriyle ülkede hızla yayıldı. Müşterilerin oldukça rağbet gösterdiği çikolata soslu lokma tatlısı ülkenin 81 ilinde birçok işletmede sevenleriyle buluşuyor. Kısa bir sürede lokmacı dükkanının açılabilmesi, düşük maliyetli olması, yüksek kazancın olması her bir noktada lokmacı sektörünün genişlemesine neden oldu.

Lokkalata Franchise

Çikolata ve geleneksel lokma tatlısının buluşmasıyla doğan yeni lezzet Lokkalata firmasından franchise alma şansına sahipsiniz. Bu franchise için öyle büyük yatırım miktarlarına da ihtiyacınız yok. Öncelikle işletmeyi açacağınız lokasyon önemlidir. Buna bağlı olarak da yatırım gideriniz artış gösterecektir.

Öncelikle işletmenin içerisinde tasarım çalışmaları için firmanın mekân tasarımlarını yapan iç mimarlarla çalışmanız gereklidir.

Lokma ve çikolata tezgahlarını işletmenin iç mekân tasarımına göre ayarlamanız gerekmektedir. Ayrıca lokmaların yapımı için gerekli hammaddelerin de taze ve kaliteli ürünlerden tercih etmelisiniz. Gıda malzemelerinin, çikolataların ve sosların alınması, müşteriler için masa ve sandalye, markanızın tabelası, sunumları, menüsü, aydınlatmalar ve işletme içerisinde kullanılacak küçük alet edevatlar için kalem kalem giderlerinizi kabaca hesaplarsak franchise bedelini yaklaşık 100.000 TL bir tutar harcamanız gerekecektir.

Firmada karlılık oranı da oldukça yüksek. Kardan herhangi bir pay talep etmemekle birlikte %60 kar oranına sahip olacaksınız.

Lokkalata firmasının şu anda Samsun, Bolu, Trabzon, Kırıkkale ve Konya olmak üzere 5 adet franchise işletmesi var. Önümüzdeki hedeflerinde bu sayıyı 20’ye yükseltmeyi hedefliyorlar.

Lokkalata’dan franchise almak için internet sitesindeki ön başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Olumlu bir değerlendirme olursa size burada verdiğiniz iletişim bilgilerinden haber vereceklerdir.

Yorumlar (0)