Bolulu Hasan Usta Bayilik Şartları Nedir? Yatırım Bedeli Ne Kadardır?

Türkiye’nin geleneksel süt tatlılarını, yine aynı özenle damaklarla buluşturan Bolulu Hasan Usta franchise şartları nelerdir? Yatırım bedeli nedir?

BAYİLİK 15.01.2020, 19:44 17.01.2020, 22:32
33
Bolulu Hasan Usta Bayilik Şartları Nedir? Yatırım Bedeli Ne Kadardır?

Bolulu Hasan Usta, 1982 yılında İzmir Kemeraltı’nda 18 metrekarelik bir dükkanda başlamış bu işe. 1997 yılında İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde Türkiye'nin ilk tatlı fabrikasını kurarak da bu zinciri profesyonel hale getirmiş. O günden bugüne kadar titiz çalışması ve enfes lezzetleriyle bilhassa sütlü tatlıları konusunda Türkiye’nin en başarılı firmalarından olmuştur.

Türkiye çapında 100'ün üzerinde mağazası ve KKTC, Dubai, Abu Dhabi, Katar, Kuveyt, Bahreyn’deki mağazalarıyla tatlıdan tutun dondurmaya kadar, tüm içecek grupları, sıcak kahvaltı alanında oldukça iddialı, çikolataları da enfes lezzetleriyle tüm müşterilerine sunuyor.

Firma, 1982 yılından beri franchise vermeye devam ediyor. Franchise ile ilgili görüşmeleri de İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikasında gerçekleştiriyor.

Peki bu görüşmelerde nelerden bahsediliyor?

  • Kar oranları hakkında bilgilendirme,
  • Mağazanın gelir-gider harcamaları hakkında bilgilendirme,
  • Bolulu Hasan Usta’nın diğer mağazalarını gösterme,
  • Mağazanın teknik projeleri hakkında bilgilendirme,
  • Franchise sözleşme şartları hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

Bolulu Hasan Usta Bayilik Şartları Nedir?

Bolulu Hasan Usta bayilik almak için kalabalık yerlerde ulaşım kolaylığı bulunan mekanlar işletme kurulumu için en önemli şartlardan biri.

İşletmenin kaç metrekare olacağı da bulunduğu yere bağlıdır. Değişiklik gösterir.

En önemli madde işletmenin marka değerini düşürmemektir.

Yatırım Bedeli Ne Kadardır?

Bolulu Hasan Usta Franchise almak istiyorsanız internet web sitesinden başvurunu yaparak olumlu sonuçlanırsa görüşme için çağrılırsınız. Peki bu yatırımın bedeli ne derseniz? Tam olarak değişiklik gösterse de 150.000 TL ile 500.000 TL aralığında olacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar (0)