Big Mama's Bayilik (Franchise) Şartları

1998 yılında Türkiye’ye gelen Big Mamma's ın ilk şubesi Bursa'nın keyifli bir semti olan Kükürtlü'de açılan restaurant bugün 15 şube’ye ulaşmış Big Mamma’s en hızlı gelişen dünya mutfağı konseptinde restaurant zinciri olmuştur.

BAYİLİK 01.03.2020, 22:42
158
Big Mama's Bayilik (Franchise) Şartları

Big Mama's Bayilik

1984 yılında Danimarka'da temelleri atılan Big Mamma's yola başladığı andan itibaren olmazsa olmaz ilkelerini "lezzet,kalite ve müşteri memnuniyeti" olarak belirlemiştir. 1998 yılında Türkiye’ye gelen Big Mamma's ın ilk şubesi Bursa'nın keyifli bir semti olan Kükürtlü'de açmıştır. Daha sonra sırası ile İstanbul ve Antalya şehirlerine insan-kaynaklari verilerek büyümeye başladı. Danimarka’dan başlayan bu lezzet yelpazesi tüm dünya mutfaklarını içine katarak müşterilerine bir çok seçenek sunmaktadır. Sıcak atmosferi ve samimi ortamıyla tercih sebebi olmuştur. Bügün 15 şube’ye ulaşmış Big Mamma’s en hızlı gelişen dünya mutfağı konseptinde restaurant zinciri olmuştur.

Big Mama’s franchising yani bayilik için internet sitesinden bir form doldurarak başvurmanız gerekmektedir. Bu başvuru sonucunda yapılacak görüşmelerde Big Mama’s bayiliği için gerekli şartları öğrenebilirsiniz. İlgili bayilik formuna aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:

http://www.bigmammas.com.tr/franchising.php

Daha detaylı bilgi almak ya da başka sorular sormak için Big Mama’s iletişim bilgileri:

Adres : Kahraman Mahallesi Kale Sokak No:11 Nilüfer-Bursa-Türkiye
Telefon : +90 224 246 66 28
Fax : +90 224 246 66 28
E- posta : info@bigmammas.com.tr

Yorumlar (0)