Bebeto Eğlence Adası Franchise Bayilik Şartları

Kervan Gıda tarafından üretilen Bebeto Eğlence Adası tarzıyla 7’den 70’e herkesin hitap edecek 100 çeşit şeker ve sakızıyla müşterilerinin beğenisine sunuyor. Peki Bebeto Eğlence Adası franchise şartları ve yatırım bedeli nedir?

BAYİLİK 19.01.2020, 17:49 27.01.2020, 00:55
30
Bebeto Eğlence Adası Franchise Bayilik Şartları

Türkiye’deki en büyük yumuşak şeker üretimi yapan Kervan Gıda 1995 yılından beri hizmet vermektedir. Kervan Gıda tarafından üretilen Bebeto Eğlence Adası tarzıyla 7’den 70’e herkesin hitap edecek 100 çeşit şeker ve sakızıyla müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Bebeto Eğlence Adası ürün gamında sadece şekerlemeler yok. Kahve tutkunlarına da hitap edecek ürün çeşitliliğine sahip.

Firmanın kendisine ait 5 işletmesi ve 79 franchise noktası bulunuyor. Firmanın bu yılki hedefi ise Türkiye ve dünya genelinde toplam 55 adet franchise şube açmayı hedefliyor.

Bebeto Eğlence Adası Franchise Şartları Nelerdir?

Havaalanları, popüler alışveriş merkezleri, otogarlar, çocuk eğlence alanları gibi insanların en çok tercih ettiği kalabalık alanlarda bu franchise kurmanız en önemli şartlardan biri. Bu sizin de cironuzu artıracak önemli etken.

Güvenilir ve özgeçmişinde bu işi yapma potansiyeli olduğunu belirlenen her kişi bu bayiliği alabilir.

Bebeto Eğlence Adası Yatırım Bedeli Nedir?

Bebeto Eğlence Adası franchise bedeli olarak yaklaşık 17.000 TL ile 75.000 TL arasında bir meblağ gerekiyor. Tabi bu mekânın yerine göre de değişiklik gösterebilir.

Ortalama kar oranınızda %140 ile %350 arasındadır. Doğru lokasyon seçildiği taktirde oldukça iyi bir kar marjına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca firma aylık kar oranınızdan bir komisyon almamaktadır. Tüm kazancınız kendinize aittir.

Franchise bedelini ödedikten sonra firma proje, pazarlama ve personel alanlarında eğitim desteği de sağlamaktadır.

Yorumlar (0)