Bardak Mısır Bayiliği

on yıllarda patlama yapan Bardak Mısır Magic Corn taze mısır alanında 1988′den itibaren hizmet vermektedir.Türkiye’nin kültürel bir parçası olan ve halk tarafından çok sevilen mısır, yaz kış demeden tüketim rekoru kırmakta.

BAYİLİK 01.03.2020, 22:57
92
Bardak Mısır Bayiliği

Son yıllarda patlama yapan Bardak Mısır Magic Corn taze mısır alanında 1988′den itibaren hizmet vermektedir. Sihirli mısır taneleri olarak nitelendirilen mısırlar, çok özel yöntemlerle toplanmakta. Toplanan mısırlar %60 oranında pişirilerek şoklanmakta. Satışları AVM’lerden sokaklarda oldukça yaygın durumda. Avm’lerde 3 TL den başlayan fiyatlarla satılan Bardak Mısır Maliyetleri nedeniyle belli bir kesim tarafından tüketilebilirken, 2010 yılı itibariyle sokaklarda 1 TL’den satılarak herkesin tüketebileceği bir ürün haline geldi. Artık her  10 metrede bir karşılaşabileceğiniz mısır stantları büyük küçük tüm şehirlerde yayılmaya başladı. Türkiye’nin kültürel bir parçası olan ve halk tarafından çok sevilen mısır, yaz kış demeden tüketim rekoru kırmakta.

Birçok firma bu konuda müşterilerine yardım ederek bayilik vermekte, 1000 TL den başlayan ve 5000 TL ye kadar çıkan bayilik imkanları müteşebbisleri biraz zorlasa da piyasada müteşebbisler işin pratik yöntemlerini keşfetmeye başlamış durumdalar.

Piyasaya çok uygun fiyatlarla toptan mısır satışı yapılmakta, ayrıca dileyenler için perakende olarak uygun fiyatlarla adrese teslim tane mısır satışı yapabilmekte. Satılan mısırlar, haşlanmış tane mısır olup, ayrıca haşlanmasına gerek kalmamakta.

Mısır kazanında yapılan işlem, mısırı ısıtmaktan ibarettir. Mısır Standın da bulunması gereken baharatlar  son derece basit ancak mısırı tatlandıran margarin, salata sosları, ketçap mayonez gibi son derece basit malzemelerdir. Bu malzemeler bayilik verilmekte önemli bir şart olmuştur.

 

Yorumlar (0)